Bell Chroom Wastafelmengkraan [https://damixa.nl]
Wastafelmengkraan
Wastafelmengkraan

Bell
Wastafelmengkraan chroom

Artikel nr.:

9081700

Uitvoeringen:

Chroom

Series:

Bell

Ontwerper:

Jakob Jensen

EAN-nummer:

5708516821694

Zacht en uitnodigend

Ook chroom en staal kunnen uitnodigend, zelfs gezellig aanvoelen. Kijk maar naar Bell met haar mooie, afgeronde vormen. Een opvallende kranenserie waarbij de onderkant van de kraan schijnbaar drijft  op het wastafel- of aanrechtblad. Stijlvolle en milieubewuste eigenschappen zijn in het ontwerp verwerkt.

Zo hebben we Bell ontworpen

Hoe zou de kraan van de toekomst eruit moeten zien? Welke functies zijn nodig? Dit vroegen we onszelf en onze eindgebruikers. De antwoorden werden verwerkt in het ontwerpconcept “gemoedelijk chroom” En het resultaat was Bell.

Onze ontwerper Jakob Jensen, zegt hierover:

Het idee achter Bell is om iets koud en hard toch zacht en rond te maken. En om het natuurlijk en uitnodigend te laten lijken. Daarbij is de Bell ontworpen met gladder uiterlijk en minder openingen om het reinigen van de kraan te vereenvoudigen.”

Prijs incl. BTW
295,00
Temperatuur-begrenzer
Temperatuur-begrenzer
Cold-Start
Cold-Start
Eco-Save
Eco-Save
Rub-Clean
Rub-Clean
X-Change
X-Change
Kenmerken
1 hendel
Draaibereik 120°
Keramisch binnenwerk
Koude start
Rub-Clean
Temperatuurbegrenzing (38ºC)
Waterverbruik max.6 l/min
Eco-Save waterbesparing
Goedkeuring
Tekeningen & documenten
DownloadOnderdelentekening
DownloadInstallatie Handleiding
DownloadLijntekeningen
DownloadGebruikshandleiding
DownloadProductfoto
Download3D filer
Onderdeel Naam Beschrijving EAN Nr.
Onderdeel:5835700 Naam:REP.SET DISTANCE RING Beschrijving: EAN Nr.:5708516100676
Onderdeel:2388000 Naam:REP.SET PEX SLANG M10X1 450 MM Beschrijving: EAN Nr.:5708516709534
Onderdeel:2362300 Naam:REP.SET KER. BINNENWERK Beschrijving:Ø35 EAN Nr.:5708516727200
Onderdeel:0310800 Naam:REP.SET KEY NV2 & SCREW Beschrijving:M4X8, M4X10, M4X12 EAN Nr.:5708516727668
Onderdeel:2358500 Naam:REP.SET TRIGGERING DEVICE MM Beschrijving:RELEASE UNIT, RING F/MIXER & SCREW M4X10 EAN Nr.:5708516603641
Onderdeel:0322200 Naam:REP.SET PERLATOR M22X1 Beschrijving:RUBCLEAN, 6L/MIN EAN Nr.:5708516814818
Onderdeel:9300700 Naam:AFDEKKAPJE Beschrijving: EAN Nr.:5708516822264
Onderdeel:9300800 Naam:GLIJRING/BEGRENZER UITLOOP Beschrijving: EAN Nr.:5708516822271
Onderdeel:9301000 Naam:AFDEKKLAP, KLEURMARKERING Beschrijving: EAN Nr.:5708516822288

FM Mattsson Mora Group Nederland BV

Plesmanstraat 4, NL-3833 LA Leusden 085 - 401 87 80
https://damixa.nl
Dit kan ook interessant zijn voor u