Slate Chroom & Zwart Wastafelmengkraan [https://damixa.nl]
Wastafelmengkraan
Wastafelmengkraan
Wastafelmengkraan
Wastafelmengkraan

Slate
Wastafelmengkraan chroom & zwart

Artikel nr.:

6585774

Uitvoeringen:

Chroom & Zwart

Series:

Slate

EAN-nummer:

5708516735151

Stijlvol design met eigen klasse

Een nieuwe richting voor kraandesign. Met haar modern en minimalistische uitstraling, past de stijlvolle Slate in ieder interieurdesign van deze tijd. De matzwarte hendel van Slate voelt prettig aan en de unieke combinatie van zwart en chroom geven Slate haar eigen klasse. Slate is ook verkrijgbaar met geheel chromen hendel en een Pro versie met hoge zwarte, flexibele uitloop die het concept van de functionele keuken leven inblaast.

Het duitse Kurs Kurz Design heeft Slate voor Damixa ontworpen. Slate Pro is onderscheiden met de prestigieuze Red Dot Design award.

Prijs incl. BTW
300,00
Temperatuur-begrenzer
Temperatuur-begrenzer
Eco-Save
Eco-Save
Rub-Clean
Rub-Clean
X-Change
X-Change
Kenmerken
1 hendel
Keramisch binnenwerk
Rub-Clean
Temperatuurbegrenzing (38ºC)
Waterverbruik max. 13 l/min
Eco-Save waterbesparing
Goedkeuring
Tekeningen & documenten
DownloadOnderdelentekening
DownloadInstallatie Handleiding
DownloadLijntekeningen
DownloadGebruikshandleiding
DownloadProductfoto
Download3D filer
Onderdeel Naam Beschrijving EAN Nr.
Onderdeel:5835700 Naam:REP.SET DISTANCE RING Beschrijving: EAN Nr.:5708516100676
Onderdeel:2388000 Naam:REP.SET PEX SLANG M10X1 450 MM Beschrijving: EAN Nr.:5708516709534
Onderdeel:2399000 Naam:KLEURMARKERINGEN + SLEUTEL Beschrijving: EAN Nr.:5708516727712
Onderdeel:2362300 Naam:REP.SET KER. BINNENWERK Beschrijving:Ø35 EAN Nr.:5708516727200
Onderdeel:2398900 Naam:REP.SET AFDEKRING COMPLEET Beschrijving: EAN Nr.:5708516727705
Onderdeel:0310800 Naam:REP.SET KEY NV2 & SCREW Beschrijving:M4X8, M4X10, M4X12 EAN Nr.:5708516727668
Onderdeel:0310200 Naam:TRIGGERING DEVICE & BASE Beschrijving:COMPLETE EAN Nr.:5708516727736
Onderdeel:0317100 Naam:REP.SET PERLATOR SLIM M24X1-S Beschrijving:RUBCLEAN EAN Nr.:5708516736820
Onderdeel:0320974 Naam:HANDLE BASIN/REP.SETCH - Beschrijving: EAN Nr.:5708516821090
Onderdeel:6580274 Naam:SLATE BASIN Beschrijving:XC WO/BASE, RUBCLEAN EAN Nr.:5708516735144

FM Mattsson Mora Group Nederland BV

Plesmanstraat 4, NL-3833 LA Leusden 085 - 401 87 80
https://damixa.nl
Dit kan ook interessant zijn voor u