Slate Chroom & Zwart Pro keukenmengkraan [https://damixa.nl]
Pro keukenmengkraan
Pro keukenmengkraan
Pro keukenmengkraan
Pro keukenmengkraan
Pro keukenmengkraan

Slate
Pro keukenmengkraan chroom & zwart

Artikel nr.:

6512874

Uitvoeringen:

Chroom & Zwart

Series:

Slate

Ontwerper:

Kurz Kurz Design

EAN-nummer:

5708516815228

Stijlvol design met eigen klasse

Een nieuwe richting voor kraandesign. Met haar modern en minimalistische uitstraling, past de stijlvolle Slate in ieder interieurdesign van deze tijd. De matzwarte hendel van Slate voelt prettig aan en de unieke combinatie van zwart en chroom geven Slate haar eigen klasse. 

Het duitse Kurs Kurz Design heeft Slate voor Damixa ontworpen. Slate Pro is onderscheiden met de prestigieuze Red Dot Design award.

Prijs incl. BTW
450,00
Temperatuur-begrenzer
Temperatuur-begrenzer
Cold-Start
Cold-Start
Eco-Save
Eco-Save
Pull Out
Pull Out
Rub-Clean
Rub-Clean
X-Change
X-Change
Kenmerken
1 hendel
Draaibereik 120°
Keramisch binnenwerk
Koude start
Rub-Clean perlator
Temperatuurbegrenzing (38ºC)
Waterverbruik max.15 l/min
Eco-Save waterbesparing
Goedkeuring
Tekeningen & documenten
DownloadOnderdelentekening
DownloadInstallatie Handleiding
DownloadLijntekeningen
DownloadGebruikshandleiding
DownloadProductfoto
Download3D filer
Onderdeel Naam Beschrijving EAN Nr.
Onderdeel:0315100 Naam:REP.SET SLANG PEX M10*1 Beschrijving:450 MM, 3/8" EAN Nr.:5708516734710
Onderdeel:5835700 Naam:REP.SET DISTANCE RING Beschrijving: EAN Nr.:5708516100676
Onderdeel:2399000 Naam:KLEURMARKERINGEN + SLEUTEL Beschrijving: EAN Nr.:5708516727712
Onderdeel:2362300 Naam:REP.SET KER. BINNENWERK Beschrijving:Ø35 EAN Nr.:5708516727200
Onderdeel:2398900 Naam:REP.SET AFDEKRING COMPLEET Beschrijving: EAN Nr.:5708516727705
Onderdeel:0310800 Naam:REP.SET KEY NV2 & SCREW Beschrijving:M4X8, M4X10, M4X12 EAN Nr.:5708516727668
Onderdeel:4822000 Naam:PROD ACC X-CHANGE Beschrijving: EAN Nr.:5708516602941
Onderdeel:2358500 Naam:REP.SET TRIGGERING DEVICE MM Beschrijving:RELEASE UNIT, RING F/MIXER & SCREW M4X10 EAN Nr.:5708516603641
Onderdeel:2398800 Naam:BEVESTIGING + AFDICHTING Beschrijving:UITLOOP EAN Nr.:5708516727750
Onderdeel:0320600 Naam:REP.SET PERLATOR M24X1 Beschrijving: EAN Nr.:5708516809531
Onderdeel:0320974 Naam:HANDLE BASIN/REP.SETCH - Beschrijving: EAN Nr.:5708516821090

FM Mattsson Mora Group Nederland BV

Plesmanstraat 4, NL-3833 LA Leusden 085 - 401 87 80
https://damixa.nl
Dit kan ook interessant zijn voor u